Archive for » Ноябрь, 2014 «

Ноябрь 28th, 2014 | Автор:

25 листопада у школі відбувся урок пам’яті до 120-річниці Дня народження О. П. Довженка, який підготували учні 11 класу спільно з учителькою української мови та літератури Антонишин Марією Петрівною.

Присутні мали можливість пригадати основні події із життя знаменитого митця, подивитися уривки його унікальних кінофільмів, послухати уривки із «Щоденника».

DSC05153 DSC05155 DSC05157 DSC05159 DSC05160

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 25th, 2014 | Автор:

Важко уявити сьогодні українців, які могли би спокійно пригадувати події тих страшних днів, коли знищувалися наші пращури, цинічно та жорстоко. Тому такою хвилюючою була атмосфера на поминальній свічі, яку підготували учні 5,8 та 10 класів разом з О. Б Гуменною при участі В. М. Шидловського. Прочитана поезія, інсценізовані елементи художніх творів, відеоматеріали, музика українських та світових класиків — усе надихало на роздуми, заставляло переглянути теперешні цінності. Заслуговує вдячності рівень підготовки дітей, які зуміли розкрити непросту тему глибоко та різнопланово. Хочеться, щоб заходів такого рівня і такої глибини у школі проводилося якнайбільше.

pijjgw0ZkVU

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 20th, 2014 | Автор:

Дню Свободи та Гідності, вшануванню героїв Майдану, воїнів АТО, зокрема тих воїнів, які були учнями школи, присвячено виступ школярів «Герої не вмирають».

Дуже хочеться, щоб елементи цього виступу побачили Субчак Михайло, Підборочинський Богдан, Яхван Іван і Мяликгулиєв Назар.

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 20th, 2014 | Автор:

Із 10 листопада у бібліотеці школи експонується виставка «Голодомор 32-33. Геноцид. Пам’ятаємо!». Запрошуємо переглянути цікаву експозицію.

Нагадуємо усім небайдужим, що у суботу, 22 листопада, відбудеться поминальна акція «Запалимо свічку!».

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 20th, 2014 | Автор:

Учнями та вчителями школи зібрано відчутну допомогу нашим воїнам у зону АТО…

Продуктові набори, інші необхідні речі, дитячі листи та малюнки — частина всього зібраного уже потрапила до наших хлопців

Спасибі всім учителям та працівникам школи, які постійно підтримують наших воїнів. Щира подяка батькам учнів, які підтримали починання, зокрема:
Кухарик А., Свергун М., Боднар О. (11 клас);
Колцун З., Бойко Л., Гутмана А., Титан М., Чех Д., Олійника Т., Їжака В. (10 клас);
Гутману О., Іващишин М., Вислоцької Н., Духніцької О., Духніцької М., Лопушинської М. (9 клас);
Півторак Д., Предик Х. (8 клас);
Лопушинської І., Внук Ю. (7 клас);
Великанович А., Іжак У., Василишина Р., Свергун О., Кучара О., Королюк В. (6 клас);
Кухарик Ю., Їжак Л., Сліпчук Х., Бойко В., Клима М. (5 клас)

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 07th, 2014 | Автор:

Завтра можна передати листа, малюнок, хто що хоче для Назара Мяликгулиєва. Приблизно о 11-тій годині буде відправлятися передача…… Звертатися до Поліщук Марії Михайлівни.

Категорія: Новини  | Коментувати
Ноябрь 02nd, 2014 | Автор:

У суботу, 18 жовтня, учні 8 класу разом з батьками та класним керівником Ольгою Євгенівною Нападій на вихідних вирушили у захоплюючу мандрівку до міста Збараж. Незабутні враження залишилися після відвідин Збаражського замку. Учні дізналися багато цікавого про спорудження замку. Неймовірною красою та величчю вразив відвідувачів зал. Де була виставка дерев’яних робіт талановитого скульптора з Тернополя Володимира Лупійчука. Після цього діти відвідали розважальний центр Подоляни. Де отримали море емоцій.

День закінчувався, пора було повертатися додому. Втомлені, але задоволені мандрівники сідали в автобус. Всього один день, а скільки нового і цікавого вони побачили і дізналися! Ця подорож була дуже захоплюючою і залишила у їхніх серцях незабутні враження.

4ruA912gLCE 12wfOA82CdE Ehm14MOqnDg gBre6sv9deQ Hd_tKwimDEc k_u5GTF93Ac Sb7Yxxq7120 UelSeN3fx6I XxeheaE5Tgk

Категорія: Новини  | Коментувати