Понедельник, Сентябрь 24th, 2018 | Автор:

23 вересня на шкільному стадіоні Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася районна спартакіада працівників освіти Теребовлянщини.
У спартакіаді прийняли участь освітяни десяти навчальних закладів. Змагання проходили в цікавій та напруженій боротьбі.
У змаганнях з міні-футболу перемогу здобули вчителі Кобиловолоцької школи, другими були представники навчально-реабілітаційного центру м.Теребовлі, третіми стали футболісти НВК (гімназія) м.Теребовля.
У змаганнях з волейболу перемогу святкували представники НВК (гімназія) м.Теребовля, другими були господарі — вчителі Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, третіми — спортсмени з Дружби.
У легкоатлетичних змаганнях, які включали три види: біг 60м., стрибки у довжину з місця, біг 400м і були поділені на три вікові категорії до 35 років; до 45 років та 45+ брали участь представники десяти шкіл Теребовлянщини. Перемогу тут святкували легкоатлети з Дружби; другими були спортсмени з НВК (гімназія) м.Теребовля, третіми — Микулинецькі спортсмени.
У загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени НВК (гімназія) м.Теребовля, другими стали господарі вчителі Кобиловололоцької школи, третіми освітяни з Дружби, четвертими навчально-реабілітаційний центр м.Теребовля, п’ятими фінішували вчителі з Микулинців.

Категорія: Новини
Leave a Reply » Регистрация / Log in