Дуже хочеться звернутися до тебе саме так ШАНОВНИЙ, бо людина, яка повертається в пам’яті до свого начала, до рідної школи, викликає повагу і шану, ДРУЖЕ, бо нас об’єднує школа, а у школі усі друзі, спогади про шкільну дружбу зігрівають людей усе життя, а сама шкільна дружба не один раз рятує, підтримує, заспокоює.

 

СПАСИБІ, що ти завітав на наш сайт. Не має значення, що привело тебе сюди. Ностальгія… Буденна цікавість… Нестримні спогади… Бажання повернутися у минуле… Спроба заглянути у світ майбутнього… Головне, що ТИ Є, що тобі хочеться спілкуватися, що ти пам’ятаєш Кобиловолоцьку ЗОШ І-ІІІ ст. –  школу, в історію якої навіки вписана і твоя сторінка, бо ти колись був її учнем. Тоді ти був зовсім юним молодим… А тепер, як тобі живеться?Де б ти не був, знай, що можеш завжди завітати до рідної школи, можеш подорожуючи сторінками нашого сайту, пережити особливі відчуття свого дитинства та молодості.

 

Отож, дозволь дещо перефразувати слова гарної пісні:

ПРИЗНАВАЙМОСЯ, коротке ж бо життя наше, а пам’ять людська немилосердна багато стирає зі своїх сторінок;

НЕ ЦУРАЙМОСЯ ні роду свого, ні коріння, ні мови, ні мами, ні друзів, ні школи;

РЕЄСТРУЙМОСЯ – у нас відкрита сторінка «Наші у світі», хай не меншає шкільна громада, а всупереч усім демографічним та економічним кризам стає більшою, бо у цьому сила всякого товариства.

Подаруй школі свій час, свої вміння, поділись з друзями і вчителями СОБОЮ