Среда, Декабрь 31st, 2014 | Автор:

Слава Ісусу Христу

Шановні батьки, дорогі вчителі та учні!

Відходить в історію 2014 рік. Він був непростим для нашої країни, для українців по усьому світі. Таким він був і для нас… Ми багато  зрозуміли, багато навчилися. Цей рік відкрив перед нами нові обрії, нові перспективи.
За теперішні погляди та нинішній вибір заплачено дуже дорогу ціну: сотні життів кращих синів і дочок нашої землі. Сьогодні продовжується виснажлива боротьба, на передовій захищають інтереси рідного народу і наші діти. Саме тому найголовніше найперше побажання для всіх-миру! Буде мир – ми зуміємо пережити всі випробування.
Дуже хочеться сьогодні сердечно подякувати усім працівникам школи, учням, що спільною працею забезпечували гідне життя у нашій школі, домоглися непоганих результатів у навчанні та виховній діяльності. Окремо хочеться подякувати батькам – нашим основним спонсорам, натхненникам. Підтримка та розуміння батьків – головна запорука спокійного та злагодженого життя у школі
Приємно, що нас оточують небайдужі люди, готові  надати матеріальну допомогу. Без спонсорів школи сьогодні як фронт без волонтерів… Щиро дякуємо Юрію Васильовичу Кулику, Леньгі Галині Альбінівні, Предику Володимиру Степановичу, Стецію  Сергію Степановичу, Василишин Володимиру Петровичу,  Титану Ігорю Богдановичу та усім, хто підтримував потреби освіти у нашому селі.
Здоровимо усіх з 2015 роком та Різдвом Христовим! Щоб усі були здорові, багаті, щедрі. Благополуччя усім нам, утвердження духу національної ідеї, впевненості, що праця кожного збагатить нашу державу, послужить  для її процвітання.
Нехай Бог благословляє благородні починання та допомагає їх втілити на славу України
Христос Роджається!

DSC05318

Категорія: Новини
Leave a Reply » Регистрация / Log in